Kāpēc būt

#1

Traktordiena ir unikāls Latvijas lauksaimniecības notikums, kas pulcē plašu dalībnieku un vēl plašāku apmeklētāju skaitu, jo šeit ir izstāde, demonstrācijas, aktivitātes, vilkšanas šovs, konkursi, loterijas un daudz kas cits vienkopus!

#2

Traktordienā vari atrast labākos piedāvājumus, salīdzināt dažādas tehnikas un tehnoloģijas ne tikai izstādē, bet arī reālās lauka demonstrācijās.
Te var iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām un piedāvājumiem gan no pakalpojumu sniedzējiem, gan valsts un nevalstiskajām organizācijām.

#3

Traktordienā ir unikālas traktoru sacensības – Traktordienā 9 gadus traktori vilka piekrautas piekabes pret kalnu un cīnījās 5 dažādās jaudas kategorijās.
Desmitajā gadā (2019. gadā) Traktordienā tika ieviests PULLINGS – pimroreiz Latvijā traktori vilka īpašu slogotāju un cīnījās 3 smaguma klasēs.

#4

Traktordiena ir svētki visai ģimenei! Traktordienās vienmēr ir milzīgs daudzums aktivitāšu gan lielākiem, gan mazākiem ar iespējām dažādās loterijās un uzdevumos vinnēt vērtīgas balvas.

#5

Ja esi uzņēmējs, valsts iestāde vai NVO – nepalaid garām savu iespēju uzrunāt vairākus tūkstošus lauksaimnieku vienkopus!

Kā katru gadu – arī šoreiz, valsts, NVO un izglītības iestādēm dalība izstādē būs BEZ MAKSAS.

#6

Traktordienas apmeklējums ir bez maksas!